Exclusive Real Estate
Minőség és Kényelem
Belgium Deutsch English Español Finnish Français Magyarul Netherland Norsk Polski Sweden Русский Қазақша العربية 中國
Hasznos alap:
316 m2
Telekméret:
2042 m2
Szobák:
3
Fürdőszobák:
2
Nappali:
2
Konyha:
1
Tároló:
1
Szintek:
3
Épült:
1999
Balatontól:
9,3 km, 15 min.
Hévízi tófürdőtől:
3,4 km, 5 min.
Energia osztály:
Energia osztály

Eladó egy különleges hangulatú, háromszintes családi ház. Az 1999-ben épült ingatlan tágas, világos tereivel és elegáns részleteivel azonnal megnyeri a szívet: nagy ablakok, íves nyílászárók és kellemes, napfényes étkező-nappali adják a mindennapok alapját. A földszinten kényelmes közösségi tér vár, az emeleten több hálószoba és fürdőszoba biztosítják a zavartalan pihenést.

Az otthon összesen 3 szobát, 2 fürdőszobát, 2 nappalit és egy nagy tágas konyhát kínál. A hatalmas kert kiváló lehetőséget ad kertészkedésre és több autó kényelmes parkolása is megoldható az udvaron. A ház hangulata barátságos, meleg tónusú, a belső terek könnyen alakíthatók az új tulajdonos igényei szerint.

Ha egy nyugodt, zöld környezetben álló, mégis reprezentatív és időtálló otthont keres, amelyben a tér és a fény a főszereplő, ne hagyja ki ezt a lehetőséget. További információért és megtekintésért keressen bizalommal!

171 900 000 Ft
PDF
Kód: 33840

Családi ház     Eladó egy különleges hangulatú, háromszintes családi ház.

Tulajdonságok

  • Bevásárló terület a közelben
  • Padlófűtés
  • Termál fürdő a közelben

Közművek

  • Csatorna bekötve
  • Gáz bekötve
  • Központi gázfűtés
  • Vezetékes víz bekötve
  • Villany bekötve

Extrák

  • Egyéb parkoló
  • Garázs
  • Internet
  • Vaskályha

Hasonló ingatlanok ebben a kategóriában

Gyenesdiás központjához közel, gyönyörű kertes családi ház teljes berendezéssel eladó.
164 260 000 Ft
Kód:11774
Hasznos alap:170 m2
Telekméret:977 m2
Szobák:3
Gyenesdiás központjához közel, gyönyörű kertes családi ház teljes berendezéssel eladó.
Bővebben
A modern kornak megfelelő, minőségi anyagfelhasználással épített, valamint elvehetetlen körpanorámával rendelkező családi ház eladó.
199 000 000 Ft
Kód:33587
Hasznos alap:255 m2
Telekméret:1868 m2
Szobák:5
A modern kornak megfelelő, minőségi anyagfelhasználással épített, valamint elvehetetlen körpanorámával rendelkező családi ház eladó.
Bővebben
Zalakaros egyik kedvelt, csendes mellékutcájában található a 2004-ben épült rendkívül megkímélt állapotú családi házat.
145 000 000 Ft
Kód:33858
Hasznos alap:160 m2
Telekméret:810 m2
Szobák:2
Zalakaros egyik kedvelt, csendes mellékutcájában található a 2004-ben épült rendkívül megkímélt állapotú családi házat.
Bővebben
189 000 000 Ft
Kód:33856
Hasznos alap:120 m2
Telekméret:1000 m2
Szobák:3
Bővebben
Felhasználási Feltételek  |  Adatvédelmi nyilatkozat



©2025 Copyright by
Moksaphoto