Exclusive Immobilien

H-8380 Hévíz, Jókai u. 16.
Tel.: (+36) 83/540-444
Mobil: (+36) 30/216-2474
Fax: (+36) 83/540-445
Email: exclusive@hevizimmo.com

Slide
Search
Language

 

.gb    .fr    .hu    .de    .it    .ru    .ro    .es    .ua    .ch    .ex


Keszthely, Georgikon u. 2-4 sz., Kossuth u. 1-5 sz. ingatlanok

Nyomtatóbarát változat

A Georgikon utca és a Kossuth L. utca sétáló utcai szakaszának kereszteződésében lévő ingatlanok a keszthelyi történeti városközpont egyik legfrekventáltabb részén, a Festetics kastélytól 150 m-re találhatók, gépjárművel és gyalogosan is jól megközelíthetők. Az ingatlanok nagyrészt "keretes" beépítésűek, az utcákkal határolt oldalukon működő üzleteket, az emeleteken lakásokat magukba foglaló épületekkel. Az ingatlanok belsejében leromlott állagú, gazdaságosan fel nem újítható, különböző funkciójú kisebb épületek találhatók. Ezeknek az épületeknek a bontása és a szükséges telekalakítás után a lebontott épületek helyén az ingatlanok utcai határán álló épületekhez hasonló nagyságú, méretű és funkciójú alápincézett, fszt + tetőtér-beépítéses, illetve fszt + 1em. + tetőtér-beépítéses épületek építhetők.

Színvonalas környezet megteremtésével hangulatos belső udvarok alakíthatók ki, az udvarokon keresztül megközelíthető földszinti kereskedelmi és vendéglátóhelyekkel, az udvarokban kerthelyiséggel, parkkal. Az épületek emeletén és tetőterében lehetőség van kisebb alapterületű garzon- és stúdiólakások létesíthetésére. Az épületekben lévő üzleteket és lakásokat kiszolgáló gépjármű várakozóhelyek a pinceszinten alakíthatók ki. Az ingatlanokra vonatkozó helyi építési szabályzat és szabályozási terv figyelembevételével a beépíthetőség mértéke 65%, az utcafronti beépítés megengedett építménymagassága 7,5 m, de egyetlen belső udvari építmény tényleges homlokzatmagassága sem haladhatja meg az 5,5 métert.

 

kialakítható ingatlanterület: cca. 650 m2
terepszint alatt beépíthető terület: cca 950 m2
beépíthető alapterület: cca. 400 m2 + 300 m2
elhelyezhető funkció: gépjárműparkoló, kereskedelmi és vendéglátó üzletek, lakások
kialakítható lakásszám: cca. 12 db
elhelyezhető gépjármű: cca 25 db

 


vissza

Kiemelt projektünk

Zalad'or Hotel Golf és SPAimage

Eladó Hotel projekt Hévíz központjában! Projektunk célja, a Hévízi Tófürdő közelében a Zalad'or Hotel Golf és SPA **** nevet viselő, 4 csillagos besorolású, 97 szoba kapacitással rendelkező high-tech szálloda felépítése és átadása, alkalmazva a piacon jelenleg elérhető legmodernebb szállodai szolgáltatásokat és a szálloda működését hatékonyan elősegítő, a környezet megóvását is szorgalmazó környezettudatos építészeti megoldásokat, ezáltal kielégítve a piacon megjelenő legújabb igényeket. tovább


Különleges ajánlataink!

681

a458 »
Cserszegtomaji új épitésű családi ház, balatoni panorámás. Telekterület: 946m2 Lakóterület: 110 m2 Ár: 43.750.000.-Ft

920

a461 »
Cserszegtomaji új épitésû családi ház, balatoni panorámás. Telekterület: 946m2 Lakóterület: 110m2 Ár: 43.750.000.-Ft

1105

t084 »
Hévízi építési telek a Fortuna utcában. Telekterület: 708m2 Ár: 24.000.000.-Ft

1106

t085 »
Hévizi épitési terület, felújításra váró épülettel. Telekterület: 664m2 Ár: 24.000.000.-Ft


Exclusive Immobilien - Real estate, Minőségi ingatlanok Váljon Ön is rajongóvá!

Főoldal | Országok | Ajánlatok | Projektek | Építés | Berendezzük | Hitel | Kapcsolat | Partnerek | Oldaltérkép

©2012 Copyright by
AyacLab Web Development